Co Wydawcy mówią o Adkontekst?

29.01.2015  |  Autor: Marek Dawidowicz

Z Adkontekst współpracuje kilka tysięcy Wydawców prowadzących serwisy internetowe oraz blogerów. Wielu z nich stosuje nasze produkty reklamowe od lat. Spytaliśmy co najbardziej cenią w naszej współpracy.

Adrian Pionka Wydawca Adkontekst

“Adkontekst to spora oferta reklam, wspaniały support i przede wszystkim jasne zasady po polsku!”

Adrian Pionka, e-konkursy.info

 

 

 

Łukasz Holchauzer wydawca Adkontekst“Do największych zalet Adkontekst zaliczam możliwość kreowania boksów reklamowych o dowolnym rozmiarze, unikalne sposoby prezentacji reklam w layerach oraz Intertext, a także wsparcie konsultantów na najwyższym poziomie.”

Łukasz Holchauzer, forum.opel24.com

 

Kamil Kulawiec wydawca Adkontekst“Adkontekst to szybka płatność, możliwość bezpośredniego kontaktu, przyjazny panel dla wydawcy.”

Kamil Kulawiec, forum.zarabianie24.net

 

 

 

Damian Maszycki wydawca Adkontekst“Adkontekst to najbardziej konkretne, najbardziej przejrzyste, zgodne z naszymi wymaganiami i pewne rozwiązanie w całej branży.”

Damian Maszycki, feyenoord24.pl

 

 

 

“Reklamy Adkontekst i ContentStream to świetne narzędzia do generowania dodatkowego przychodu. Okazuje się, że Polacy potrafią zrobić własną dochodową sieć na dobrym poziomie!”

Krzysztof Chojnowski PRO-NET, moja-ostroleka.pl

 

“Adkontekst stanowi dla mnie najlepszą alternatywę. Firma jest zarejestrowana w Polsce, dzięki czemu łatwiej jest z rozliczeniami finansowo-skarbowymi.”

Krzysztof Żebrowski, CzasZamieszkac.pl

 

„Intertext to forma reklamy, którą kochamy jako wydawcy i jako reklamodawcy”

Andrzej Połatajko, SEM Expert, SEO Evangelist, Domain Broker w Dostrzegani.pl

 

 

Dodaj komentarz

nasze marki: