Wprowadzamy w ContentStream nowy format prezentowania zajawek newsów w boksach. Forma Exclusive składa się z dużej grafiki umieszczonej nad lub obok tytułu, w zależności od rozmiaru boksu, w którym jest emitowana.

Przykład emisji na stronie głównej serwisu:

Przykład emisji na podstronie serwisu pod artykułem:

Dlaczego warto emitować format Exclusive?

Nasze doświadczenia pokazują, że emitowanie zajawek newsów w formacie Exclusive zwiększa atrakcyjność, a także zauważalność boksów, dzięki czemu internauci chętnie w nie klikają, co przekłada się na wzrost zysków Wydawcy. Forma umożliwia też przygotowanie sekcji z najświeższymi artykułami w sposób podobny, jak robią to największe portale na stronach głównych swoich serwisów.

Włączenie form Exclusive

Aby emitować formy Exclusive należy po zalogowaniu do Panelu Wydawcy wejść w edycję danej powierzchni emisji, a następnie przy opcji “prezentacja boksów” zaznaczyć “linki graficzne-ekskluzywne”.

Oczywiście każdy Wydawca może zaznaczyć jednocześnie dwa, a nawet trzy rodzaje prezentacji boksów. Przy takim ustawieniu system będzie automatycznie rotował emisję linków tekstowych, graficznych oraz graficzno-ekskluzywnych.

Zachęcamy także do emitowania wszystkich boksów wraz ze scrollerem powierzchni. Dzięki temu internauci mogą przeglądać wiele newsów w ramach jednego boksu.

Sprawdź w tabeli poniżej warunki brzegowe rozmiarów boksów, które obsługują emisję Linków Exclusive:

Jeśli masz pytania lub uwagi napisz do nas na adres kontakt@contentstream.pl lub w komentarzu pod artykułem.

Dodaj komentarz

nasze marki: