Wydawcy chcą, by wizyty na ich stronach były długie i głębokie. Jednym z najskuteczniejszych sposobów osiągnięcia tego celu jest stosowanie boksów typu Related Content (“czytaj także”).

Moduł z rekomendowanymi (polecanymi) treściami stworzony przez ContentStream to darmowe rozwiązanie, które można łatwo i szybko wdrożyć na witrynę. Umożliwia wydłużenie i pogłębianie wizyt w ramach danego serwisu, a jednocześnie gwarantuje dodatkowy zysk dla wydawcy. Zarabianie jest możliwe dzięki emitowaniu w boksie trzech zajawek artykułów pochodzących z Twojego serwisu oraz jednego linka content marketingowego (płatnego) pochodzącego od Klientów komercyjnych promujących swój kontent w sieci ContentStream.

Dowiedz się, jak działa mechanizm doboru treści w boksach Related Content

Poniżej prezentujemy przykłady wdrożeń mudułu Related Content od ContentStream:

Moduł Related Content na Gazecie Olsztyńskiej

W powyższym przykładzie w module Related Content trzy prezentowane linki pochodzą z serwisów Gazety Olsztyńskiej, a jeden link content marketingowy (sponsorowany) z sieci ContentStream.

Moduły Related Content na serwisach wp.pl

 

 

W każdym module Related Content emitowanym na WP trzy prezentowane linki pochodzą z serwisów wp.pl, a jeden link content marketingowy (sponsorowany) z sieci Adkontekst lub ContentStream.

Dodaj komentarz

nasze marki: