ContentStream

Bycie Wydawcą ContentStream daje Ci wiele możliwości. Jedną z nich jest udział w Programie Partnerskim.

W Panelu Wydawcy znajdziesz dedykowany dla Twojego konta URL (link polecający). Każdy właściciel serwisu lub bloger, który go użyje i założy nowe konto wydawcy w ContentStream będzie zarabiał pieniądze również dla Ciebie. Przez cały okres, gdy będzie on utrzymywał swoje konto Wydawcy będziemy naliczali na Twoim koncie 10% wartości jego przychodów.

Jak zacząć?

1. Zaloguj się na swoje konto ContentStream.
2. Kliknij w przycisk “Program Partnerski”, który znajduje się w górnym menu. Tu znajdziesz URL, czyli link polecający.
3. Podlinkuj tym URL (upewnij się, że skopiowałeś cały link) dowolny button, banner lub tekst z poleceniem sieci ContentStream albo po prostu wyślij go do innego Wydawcy

Jak tylko nowy Partner dołączy dzięki Tobie do sieci, w zakładce Program Partnerski zmieni się cyfra przy “Ilość Partnerów”. Od tej chwili przez cały okres, gdy będzie on emitował boksy ContentStream będziemy naliczali na Twoim koncie 10% wartości jego przychodów.

Nie znasz osobiście innych właścicieli serwisów internetowych, którym mógłbyś polecić sieć ContentStream? Promuj link na swojej stronie, w stopkach podpisu na forach lub stopce podpisu Twojej poczty. Pamiętaj, 10% zysków innego Wydawcy jest w Twoim zasięgu.

Dodaj komentarz

nasze marki: