W odpowiedzi na oczekiwania Wydawców wprowadzamy nową funkcjonalność, która umożliwia emisję tylko najnowszych wiadomości w boksach ContentStream. Opcja ta jest dostępna dla wybranych kategorii tematycznych.

Dla wiadomości przypisanych do kategorii: „sport”, „informacje” oraz „finanse”, świeżość  można zawęzić nawet do 24 godzin. Oznacza to, że w boksie będą się emitować tylko newsy opublikowane przez ostatnią dobę.

Z kolei w boksach przypisanych do kategorii: „motoryzacja”, „nowe technologie”, a także „uroda, kobieta, dziecko” świeżość newsów można zawęzić do 72 godzin.

Liczymy, że dzięki wysokiej świeżości linków (newsów) czytelnicy jeszcze chętniej będą się nimi interesować, co przełoży się na wyższe zyski Wydawców.

Jak emitować tylko najświeższe newsy dla wybranych kategorii?

Aby emitować tylko najnowsze wiadomości należy zalogować się do Panelu Wydawcy ContentStream, wejść w zakładkę „Powierzchnie emisji”, a następnie „Operacje na Domenie (Kanale)”. Tu wystarczy wybrać odpowiednią domenę i zaznaczyć „świeżość artykułów” na suwaku. Na koniec należy zapisać wprowadzone zmiany.

Świeżość newsów

Przypominamy, że opcja „świeżość artykułów” działa tylko dla wybranych kategorii tematycznych podanych powyżej. Zawężenie świeżości artykułów może wpłynąć na słabsze dopasowanie kontekstowe do treści na Twojej stronie. Po dokonaniu zmian warto więc obserwować dobór i wyniki, które odzwierciedlają wprost oczekiwania internautów.

W razie pytań lub uwag prosimy o kontakt na adres kontakt(at)contentstream.pl

Dodaj komentarz

nasze marki: