ContentStream moduł duże grafiki

Już nie tylko z małymi grafikami, ale również w formie dużych grafik, a także wysuwanych sliderów – w tym wpisie przedstawiamy nowe możliwości monetyzacji serwisów oraz zwiększania liczby ich odsłon poprzez emisję Modułu Rekomendacji Treści ContentStream przy wykorzystaniu budżetów content marketingowym.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na wydłużenie i pogłębienie wizyt na serwisie www jest stosowanie modułów rekomendujących inne treści pochodzące z danego serwisu. Narzędzie przygotowane przez ContentStream nie tylko realizuje te zadania, ale również pozwala zarabiać dzięki prezentowaniu w module dodatkowej, płatnej treści sponsorowanej.

Do niedawna właściciele witryn używali głównie statycznych modułów rekomendacji pod treścią artykułów. Teraz ContentStream oferuje im nowe formaty, które można elastycznie zamieszczać nie tylko przy artykułach, ale również w innych sekcjach serwisu, np. stronach głównych lub galeriach.

Moduł rekomendacji ContentStream z dużymi grafikami

Moduł ContentStream może być prezentowany z dużymi grafikami (obrazki nawet do rozmiaru 300×200 pikseli). Moduł w takiej formie odnotowuje ponadprzeciętne wyniki – CTR nawet powyżej 10 proc., co przekłada się na wysoki zysk wydawcy i skuteczne kierowanie ruchem na stronie (screen z przykładem emisji powyżej).

ZAŁÓŻ KONTO W 3 MINUTY I ZACZNIJ ZARABIAĆ!

Pojedynczy link sponsorowany – pomysł na monetyzację stron głównych i listingów artykułów

Zarabianie na stronie głównej to częsta bolączka wielu wydawców. Jak monetyzować strony nieartykułowe? Jednym z pomysłów jest wykorzystanie pojedynczych linków sponsorowanych. Sprawdzają się one równie dobrze we wszystkich listingach wiadomości (strony główne serwisów, strony startowe poszczególnych podkategorii i podsekcji). Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką przychodowość zarówno w wersji desktop, jak i mobile – screen poniżej.

ContentStream link sponsorowany

Wielu wydawców stosuje własne moduły rekomendacji treści. W takich sytuacjach ContentStream może pomóc im w ich monetyzacji poprzez dodanie jednego linka sponsorowanego do już funkcjonującego narzędzia.

ZAPYTAJ, JAK MOŻESZ ZACZĄĆ MONETYZOWAĆ STRONĘ GŁÓWNĄ POPRZEZ POJEDYNCZY LINK – napisz na kontakt@contentstream.pl

Moduł rekomendacji treści wysuwany na sliderach

Właściciele witryn coraz chętniej korzystają z modułów, które wysuwają się na górnych lub dolnych sliderach. Dolny slider pojawia się podczas przewijania strony w dół, a więc wysuwa się dopiero wówczas, gdy internauta dociera do końca artykułu i zaczyna poszukiwać kolejnych ciekawych treści.

ContentStream wysuwany slider dół

Górny slider wysuwa się, gdy czytelnik po zapoznaniu się z treścią danego artykułu zaczyna przewijać serwis do góry. Moduł rekomendacji treści prezentowany w takiej formie pozwala nie tylko skutecznie monetyzować, ale również często zatrzymać na stronie czytelnika chcącego opuścić serwis.

ContentStream wysuwany slider góra

Obie wersje modułów na sliderach automatycznie dopasowują się do szerokości strony.

Dlaczego warto stosować Moduł ContentStream?

  • wzrost usability serwisu (czytelnik nie musi wracać do głównego menu, ponieważ od razu otrzymuje odpowiednie podpowiedzi innych treści)
  • dłuższe i głębsze wizyty (internauta łatwiej odkryje bogactwo kontentu Twojej witryny)
  • dodatkowo zarabiasz dzięki prezentowaniu w module jednej treści „sponsorowanej”
  • stosowanie modułu jest w pełni darmowe

Czytaj również:

ContentStream z zasięgiem 88% polskiego internetu i kompleksową ofertą content marketingową

Dodaj komentarz

nasze marki: