Related Content Content Stream

W odpowiedzi na dynamicznie rosnącą liczbę odsłon stron www oglądanych z urządzeń mobilnych udostępniliśmy Wydawcom sieci ContentStream mobilną wersję widgetu Related Content.

W wersji mobilnej linki z rekomendowanymi artykułami ułożone są jeden pod drugim (przypomnijmy, że w wersji na desktop prezentowane są one obok siebie w jednym wierszu). Nowa funkcjonalność została automatycznie włączona wszystkim Wydawcom ContentStream korzystającym z Related Content. Nie trzeba zmieniać skryptów, ponieważ zadziała dokładnie ten sam, którego właściciel witryny używał dotychczas do emisji na tzw. desktopie. Boks dostosowuje się responsywnie do szerokości ekranów smartfonów, zarówno w ułożeniu pionowym jak i poziomym.

Related Content

Wysoka skuteczność boksu Related Content

Wersja mobilna widgetu osiąga wysokie poziomy eCPM, często powyżej 1 PLN. To dowód, że przy okazji skutecznego rekomendowania (podpowiadania) kontekstowych treści pod artykułami, Related Content może być także doskonałym narzędziem do monetyzacji powierzchni.

Moduł Related Content – jak to działa?

Przypomnijmy, moduł Related Content („czytaj także”) to boks do rekomendowania własnych treści w serwisie internetowym. Jest stworzony i rozwijany przez ContentStream – pierwszą i największą w Polsce sieć content marketingu.  Wydawca nie musi płacić za jego uruchomienie, w dodatku ContentStream gwarantuje dodatkowy zysk. Jest to możliwe, ponieważ obok zajawek artykułów pochodzących z witryny Wydawcy, emitowany jest także jeden (zewnętrzny) link content marketingowy pochodzący od klientów komercyjnych promujących swój kontent w ramach sieci ContentStream.

Co zyskuje Wydawca dzięki emisji modułu Related Content od ContentStream?

  •         pogłębia i wydłuża wizyty użytkowników w serwisie
  •         angażuje czytelników i zwiększa atrakcyjność swojej witryny
  •         buduje lojalność, bo podpowiada internaucie tylko te treści, które go zainteresują
  •         moduł zarabia, a w dodatku nie jest odbierany przez użytkowników jako reklama

W razie pytań napisz do nas na kontakt@contentstream.pl

Dodaj komentarz

nasze marki: