Założenie konta w systemie Content Stream jest proste i szybkie. Sprowadza się do kilku kliknięć oraz wypełnienia formularza rejestracyjnego.

Na początek wejdź na contentstream.pl i kliknij w zakładkę “dołącz”. Następnie, jeśli jesteś Wydawcą treści, powinieneś wybrać “Chcę udostępniać powierzchnię emisji”. Po wybraniu powyższej opcji rozwinie Ci się formularz rejestracyjny – wystarczy wypełnić pola oznaczone gwiazdką (są niezbędne do zawarcia elektronicznej umowy pomiędzy stronami) i kliknąć “zapisz” na dole strony. W razie wątpliwości po prawej stronie formularza widnieją “dymki” z podpowiedziami.

Po prawidłowym wypełnieniu formularza pojawi Ci się komunikat, że konto trafiło do naszej weryfikacji. Na potwierdzenie złożenia wniosku dostaniesz od nas maila z informacją, że konto czeka na weryfikację. W przypadku braku maila sprawdź, czy nie trafił do kosza lub spamu w Twojej skrzynce pocztowej.

Nasz zespół zweryfikuje, czy Twoja witryna lub witryny zgłoszone w formularzu rejestracyjnym nie naruszają Regulaminu usługi oraz czy spełniają wymagane przez nas czynniki. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku dostaniesz od nas drugiego maila z potwierdzeniem, że konto zostało założone. Od tej chwili możesz się do niego zalogować.

W tym samym mailu znajduje się również link potrzebny do “elektronicznego podpisania” umowy. Wystarczy w niego kliknąć, żeby w pełni aktywować konto. Pełna aktywacja umożliwia rozliczenia pomiędzy stronami, czyli wypłatę środków zgromadzonych w wyniku emisji linków Content Stream.

Ostatnim krokiem jest zalogowanie się w Panelu Wydawcy i stworzenie powierzchni emisji (skryptów), które będziesz mógł wkleić u siebie w serwisie.

Nowe boksy i funkcjonalności Content Stream

Dodaj komentarz

nasze marki: