Content Stream jest unikalnym na rynku narzędziem marketingowym. Umożliwia właścicielom małych i średnich serwisów emitowanie boksów z dobranymi kontekstowo zajawkami artykułów renomowanych portali.

Wzbogać swój serwis i zarabiaj na Content Stream

Dzięki Content Stream właściciele blogów, for dyskusyjnych lub portali tematycznych udostępniają swoim czytelnikom codzienny “przegląd prasy” na najbardziej interesujące ich tematy. W łatwy sposób serwis staje się bogatszy w treści, a jego właściciel zarabia na każdym kliknięciu w zajawkę artykułu.

Content Stream jest również bardzo atrakcyjny dla renomowanych, dużych wydawców (Dostawców Treści), którzy szukają skutecznych sposób na zwiększenie swojego zasięgu, a tym samym, liczby odsłon serwisu. Sieć umożliwia zarówno stałe promowanie poszczególnych sekcji portalu, jak i szybkie “dzielenie się” najbardziej atrakcyjnymi, świeżymi treściami serwisu.

Content Stream to nie reklama

Boisz się, że internauci będą traktować Content Stream jak kolejną reklamę? Niepotrzebnie. Tekstowa forma boksów Content Stream, ich wizualne dopasowanie do serwisu oraz kontekstowy dobór treści sprawiają, że użytkownicy odbierają je jak atrakcyjne, merytoryczne urozmaicenie witryny, a nie kolejną reklamę. W efekcie chętniej w nie klikają zapewniając nawet kilkuprocentowy współczynnik klikalności CTR.

Dodaj komentarz

nasze marki: