contentstream-boks-follow-me

Poprawi usability Twojego serwisu, zatrzyma czytelnika dłużej na stronie i dodatkowo pozwoli Ci zarobić – w ręce wydawców oddajemy rekomendacje treści prezentowane w Boksie Follow Me.

Skuteczną metodą na wydłużenie i pogłębienie wizyt na serwisie www jest stosowanie modułów rekomendujących inne treści pochodzące z danego serwisu. Narzędzia przygotowane przez ContentStream nie tylko realizują te zadania, ale również pozwalają zarabiać dzięki prezentowaniu w module dodatkowej, płatnej treści sponsorowanej.

Boks „Follow Me” ContentStream

Naszym najnowszym rozwiązaniem jest Boks Follow Me prezentowany najczęściej w bocznych sektorach witryny. Gdy czytelnik przewija serwis w dół, boks „skleja się” z górną krawędzią okna przeglądarki i podąża za nim. Dzieje się to, gdy użytkownik witryny dochodzi do końca danego artykułu, a więc za chwilę zacznie poszukiwać kolejnych interesujących go materiałów. Pomoże mu w tym Boks Follow Me.

Artykuły podpowiadane przez algorytmy ContentStream dopasowują się nie tylko kontekstowo do strony, ale również behawioralnie do zainteresowań konkretnego internauty. Boksy Follow Me nie są nachalne, a jednocześnie skutecznie przyciągają wzrok czytelnika. Dzięki temu odnotowują bardzo wysokie CTR-y (klikalność) prezentowanych treści, co przekłada się na zyski wydawców.

Jeśli posiadasz serwis www zapraszamy do przetestowania  rekomendacji treści ContentStream

Moduły rekomendacji treści ContentStream – dlaczego warto?

  • podnosisz użyteczność serwisu – internauta nie musi już klikać “wstecz”, żeby przeczytać kolejny artykuł z Twojego serwisu
  • pogłębiasz wizyty i wydłużasz czas spędzany w serwisie – internauta nie wychodzi z serwisu, bo moduł podpowiada mu inne ciekawe treści w Twojej witrynie
  • zwiększasz za darmo liczbę odsłon – moduł generuje dodatkowe odsłony Twojego serwisu
  • zarabiasz dodatkowe pieniądze – przychód z treści sponsorowanych prezentowanych na jednej z pozycji w module
  • prezentujesz tylko interesujące danego internautę treści – zaawansowany algorytm zanalizuje kilkanaście czynników, m.in; kontekstowość, zainteresowania, popularność, świeżość artykułów, przed wyświetleniem treści

Zobacz również:
Reklama natywna na stronę główną

Komentarze

  1. Adrian

    Fajne bo nie inwazyjne.
    Reklama ma być dodatek interesujący dla internauty a nie zmuszać go do kliknięcia, aby relacja z użytkownikiem była długofalowa.

Dodaj komentarz

nasze marki: