Adkontekst Exclusive

Właśnie odświeżyliśmy formę reklamową Adkontekst Exclusive. Dopuszczalne rozmiary grafik zostały przez nas zwiększone do wymiaru 240×120 pikseli. Oprócz tego w kanale intextowym w ramach linii produktów Exclusive dostępne są wizualizacje z grafiką 125×125 pikseli. Przeprowadzone testy potwierdzają, że tak przygotowane przez Reklamodawców wizualizacje są bardziej zauważalne, a także częściej klikane przez internautów, co przekłada się na wyższe zyski dla właścicieli stron.

Nie emitowałeś do tej pory reklam graficznych na swoim serwisie? Zacznij od dziś i jeszcze więcej zarabiaj. Wystarczy, że zalogujesz się do Panelu Wydawcy i zaznaczysz przy danym kanale wyświetlanie form: Exclusive, Flash oraz Banner.

Nowa wersja Adkontekst Exlusive będzie wyświetlana także w kanałach intextowych. Jeśli jeszcze nie wdrożyłeś Intertextu na swoim serwisie, możesz to zrobić w ciągu zaledwie kilku minut. By zwiększyć swoje zyski poprzez to dodatkowe źródło przychodu zaloguj się do Panelu, stwórz nowy “kanał intertext” i umieść skrypt na stronie.

Czytaj również:

Przykłady wdrożenia Adkontekst Exclusive

Dodaj komentarz

nasze marki: