Wielu Wydawców pyta nas o możliwość zawarcia umowy elektronicznej. W tym wpisie opiszemy dokładnie, jak wygląda procedura „podpisania” takiej umowy.

Po prawidłowym wypełnieniu formularza rejestracyjnego na stronie adkontekst.pl pojawi Ci się komunikat, że konto trafiło do naszej weryfikacji. Na potwierdzenie złożenia wniosku dostaniesz od nas maila z informacją, że konto czeka na weryfikację. W przypadku braku maila sprawdź, czy nie trafił do kosza lub spamu w Twojej skrzynce pocztowej.

Nasz zespół zweryfikuje, czy Twoja witryna lub witryny zgłoszone w formularzu rejestracyjnym nie naruszają Regulaminu usługi oraz czy spełniają wymagane przez nas czynniki. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku dostaniesz od nas drugiego maila z potwierdzeniem, że konto zostało założone. Od tej chwili możesz się do niego zalogować oraz rozpocząć emisję reklam Adkontekst. W tym samym mailu znajduje się również link potrzebny do “elektronicznego podpisania” umowy. Wystarczy w niego kliknąć, żeby w pełni aktywować konto. Pełna aktywacja umożliwia rozliczenia pomiędzy stronami, czyli wypłatę środków zgromadzonych na koncie Adkontekst.

Jeśli przez dłuższy okres emitowałeś reklamy Adkontekst bez umowy i nie możesz odnaleźć linka służącego do zawarcia umowy elektronicznej napisz do nas na adres wydawcy@adkontekst.pl. Wcześniej zaloguj się do Panelu Wydawcy, wejdź do zakładki „ustawienia”, uzupełnij swoje dane i zapisz je.

Dzięki zawarciu umowy elektronicznej będziesz mógł wypłacić zgromadzone na koncie Adkontekst środki. W tym celu zaloguj się do Panelu, wejdź do zakładki „przychody” i skorzystaj w funkcji „wypłata środków” (zobacz screen poniżej). Więcej na temat wypłaty środków piszemy w innym wpisie.

Dodaj komentarz

nasze marki: