Ofertę dla Wydawców rozszerzamy o reklamę emitowaną na zdjęciach.  To unikalne na polskim rynku rozwiązanie, które pozwala wykorzystywać niezagospodarowaną do tej pory przez właścicieli serwisów i blogerów powierzchnię. Emisja reklam w takim formacie to doskonała okazja do zwiększenia zysków.

Dlaczego warto emitować reklamy Adkontekst na zdjęciach?
– to nowa, niewykorzystywana wcześniej powierzchnia reklamowa
– łatwy sposób na zwiększenie zysków
– szybkie i proste wdrożenie
– mała inwazyjność reklamy – nie powoduje wrażenia przesytu reklamami
– kontekstowość emitowanych reklam

Reklamy Adkontekst mogą się emitować na zdjęciach o rozmiarach nie mniejszych niż 200×300 pikseli. Domyślnie będą się wyświetlać maksymalnie na trzech ilustracjach znajdujących się na jednej podstronie serwisu.

Jeśli chcesz rozpocząć emisję reklam Adkontekst na zdjęciach napisz do nas na adres wydawcy(at)adkontekst.pl. W odpowiedzi wyślemy skrypt, po wdrożeniu którego reklamy będą się automatycznie emitować na ilustracjach wskazanych przez Wydawcę.

Czytaj również:

Wysuwany layer Adkontekst – przykłady emisji

Komentarze

 1. Janusz Kulawski

  Poprosze o skrypt

 2. Marek

  Witaj Janusz,

  dziękuję za zainteresowanie naszą najnowszą powierzchnią reklamową. Na pewno za pośrednictwem maila będzie nam łatwiej ustalić szczegóły wdrożenia (niż w komentarzach pod wpisem). Napisz do nas proszę na adres wydawcy(at)adkontekst.pl podając domenę serwisu, na którym chciałbyś emitować reklamy na zdjęciach, a także login Twojego konta w Adkontekst.

  Pozdrawiam,
  Marek

Dodaj komentarz

nasze marki: