Stworzenie reklamy Intertext zajmie Ci kilka chwil. Na początek wejdź w zakładkę “reklamy” na górze Panelu, a następnie użyj przycisku “powierzchnie reklamowe – dodaj”, który znajduje się  po jego prawej stronie.

Jesteś już w odpowiednim widoku. Przy typach powierzchni zaznacz Intertext (czerwone zaznaczenie), a następnie nazwij swoją powierzchnię (zielone zaznaczenie).

Kolejny krok to przypisanie do powierzchni odpowiedniego kanału. Możesz przypisać już istniejący lub stworzyć nowy kanał (niebieskie zaznaczenie). Przy tworzeniu kanału zwróć uwagę, aby przypisać pasującą do Twojego serwisu kategorię tematyczną, a także rodzaj emitowanych reklam.

Gdy do nowo tworzonej powierzchni masz już przypisany odpowiedni kanał, możesz wybrać kolor podkreśleń Intertextu, a także cyfrę, która będzie oznaczać liczbę podkreśleń na jednej podstronie Twojego serwisu (żółte zaznaczenie). Możesz już zapisać powierzchnię reklamową, którą stworzyłeś (czarne zaznaczenie). Teraz pobierz skrypt (kod) Intertextu i zamieść go na swojej stronie. Od wklejenia skryptu na serwis do wyświetlenia się reklam na stronie może minąć kilka minut.

Intertext to forma, która doskonale sprawdza się nie tylko na witrynach internetowych i forach, ale również na blogach. Zapraszamy do wpisu, w którym omawiamy, jak wdrożyć Intertext na popularnych platformach blogowych.

Jeśli chcesz emitować reklamy Adkontekst w formie wysuwanego layera lub na zdjęciach napisz do nas na adres wydawcy(at)adkontekst.pl

 

Dodaj komentarz

nasze marki: