Wprowadzamy nowy format reklamowy Adkontekst – wysuwany boczny layer, który pojawia się na oddzielnej warstwie serwisu, gdy czytelnik scrolluje daną stronę. W zależności od preferencji Wydawcy wysuwany widget może być emitowany po prawej lub lewej stronie witryny. Doskonale sprawdza się na serwisach, na których brakuje wolnych przestrzeni reklamowych.

Dlaczego warto emitować wysuwany layer?

Layer boczny Adkontekst nie zajmuje miejsca na stronie, bo emitowany jest na wysuwanej warstwie. W większości przypadków wyświetlany jest na wolnej przestrzeni pomiędzy szerokością ekranu, a szerokością serwisu. Z naszych testów wynika, że emisja layera gwarantuje wyższy CTR niż przy standardowych boksach.

Przykład wdrożenia wysuwanego layera Adkontekst:

Jeśli chcesz emitować na swoim serwisie wysuwany layer napisz do nas na adres wydawcy(at)adkontekst.pl

Komentarze

 1. Janusz Kulawski

  Poproszę o skrypt

 2. Marek

  Witaj Janusz,

  za pośrednictwem maila będzie nam łatwiej ustalić szczegóły wdrożenia. Napisz do nas proszę na adres wydawcy(at)adkontekst.pl podając domenę serwisu, na którym chciałbyś emitować wysuwany layer, a także login Twojego konta w Adkontekst.

  Pozdrawiam,
  Marek

 3. Janusz Kulawski

  Ja mam na emailu layera już dawno, ale on nie chodzi na blogerze ani na stronach.
  Ostatnio wziąłem z contentstream i chodzi jak trzeba i nie muszę pisać do wydawców on już tam jest. Jak by tak było w AdKontekst to by było fajnie. Adresów url mam trochę i chce na wszystkich emitować. W moim panelu znajdziesz wszystkie.
  Ja się loguje jano-janusz@wp.pl
  URL np. http://janusz.vgh.pl/news.php

 4. Marek

  Witam,
  problem z emisją layera może wynikać z przekroczenia limitu emisji reklam na jednej stronie. Pod tym adresem http://janusz.vgh.pl/news.php są na przykład już cztery statyczne boksy Adkontekst, więc być może dlatego layer nie emituje się poprawnie. Na jednej podstronie serwisu można emitować maksymalnie 14 jednostek reklamowych w ramach boksów Adkontekst.

  Pozdrawiam,
  Marek

Dodaj komentarz

nasze marki: