Każdy Wydawca portalu, właściciel bloga lub forum internetowego może zgłosić się do sieci Adkontekst i Content Stream. Większość serwisów przechodzi pozytywną weryfikację, po której rozpoczyna się okres testowy. Od początku jego trwania nowy Wydawca może na swojej witrynie wyświetlać reklamy (Adkontekst) i zajawki artykułów (Content Stream). Tym samym czerpie zyski z przyłączenia się do sieci od pierwszego dnia współpracy.

Większość serwisów nie oznacza jednak wszystkich. Kto zatem nie zostanie Wydawcą Adkontekst i ContentStream?

Naszym celem jest to, aby boksy reklamowe Adkontekst oraz boksy z zajawkami artykułów Content Stream wyświetlały się na witrynach pozbawionych treści wulgarnych i takich, które łamią powszechnie obowiązujące normy społeczne. I tak Wydawcami obu sieci nie mogą zostać właściciele serwisów, którzy na swoich witrynach zamieszczają zdjęcia i filmy pornograficzne, naruszają prawa człowieka, lub promują zachowanie związane ze spamowaniem.

Adkontekst i Content Stream otwarte są na blogerów. Aby jednak mogli oni dołączyć do grona Wydawców muszą spełnić kilka warunków. Ich blog powinien mieć nie mniej niż trzy miesiące i posiadać unikalne, nie kopiowane z innych serwisów treści.

Zdecydowałeś, że chcesz zostać Wydawcą naszych sieci? Zarejestruj swój serwis w Adkontekst i Content Stream.

Masz pytanie? Chcesz podzielić się swoją opinią? Dodaj komentarz pod tym wpisem.

Dodaj komentarz

nasze marki: